Kedimi Kaybettim Çok Üzgünüm?

kedimedisever

Kedimin karın bölgesinde kocaman bir kitle varmış. O kadar çok veterinere gösterdim ki kimse ne olduğunu anlayamadı. 2 haftadır nerdeyse her gün veterinerlere gittik. Pazartesi gece o kadar çok kustu ki dayanamadım hali içler acısıydı ve hayvan hastanesine götürdüm çok pahalı bir yer ancak veterinerlerin hiçbiri anlamadı. Üniversitelerin fakültelerine bile götürdüm kimse anlamadı. Hayvan hastanesindeki doktorumuz teşhis koyamadı solunumu güçleştiği için makineye bağladılar ve o sırada karın içinde iltihap olduğunu teşhis ettiler ameliyat ettiler iltihapı temizlemek için ama iltihapı temizliyor tekrar iltihap akıyor. Ve içinde kocaman bir kitle oluşmuş tümör değil başka bir şey dedi. Sağ böbreği tamamen içine almış karaciğeri gözükmüyor bütün organları zarar görmüş. Pembe olması gereken organlar mosmor olmuş kendinden büyük kitlesi vardı. Doktorumuz kitleyi alamayacağını söyledi. Kararı bize bıraktı ya ömür boyu bu ağrıyla acıyla yaşayacak ya da buna son verelim dedi çok zordu bu karar benim için ama acı çekmesini sürekli kusmasını istemedim ve izin verdim. Şuan çok kötü durumdayım nasıl geçer bu acı

8 CEVAP

Ozge00

Cok gecmis olsun, basiniz sagolsun.artik ne denir bilmiyorum. Benimde en korktugum sey ama bir gun hepimizin basina gelecek. Siz en iyisini yapmissiniz. Aci cekmesindense bu daha iyi. Nasil gecer bu aci bilmiyorum. Basiniz sagolsun tekrardan :(

bbeyzvv

yeni bi kedi sahiplendebilirsiniz hatta zor durumda olursa sizin için daha iyi ona bakıp derainiz ki "evet ondan vazgeçmek zorunda kaldım ama o gidince buna hayat oldum" dersiniz

Yamukparmak

Cok üzgünüm canım basın sağolsun. Sen onun acı çekmesini istemediğin için bu kararı verdin ve her yerlere götürmüşsün ama veterinerler bilememiş bu onların vicdansızlığı. Senin vicdanın rahat olsun

kedimedisever

Yeni bir yavru kedi sahiplenmek istiyorum ama sanki bu ona haksızlıkmış gibi vefasızlıkmış gibi geliyor sanırım önce biraz acımın hafiflemesi gerek o kadar acı çekiyordu ki bana resmen yalvarır gibi bakıyordu

bbeyzvv

eğer sizin yapabileceğiniz bir şey yoksa ki öyle acı çekmesine izin vermemek ona iyilik ben olsam ben de öyle yapardım emin olun size karşı en ufak siniri bile yoktur minneti vardır

kedimedisever

Aklıma getirmemeye çalışıyorum çünkü aklıma getirirsem dayanamayıp ağlıyorum gerçekten çok zor bir acı inşallah öbür tarafta beraber oluruz

Gelyahron

Başınız sağolsun.. merak etmeyin cennette kendinizle beraber olursunuz inşallah. Ben de aynı acıyı yaşadım, kucağımda öldü gelyahron. Acısına dayanamadım bir hafta sonra burdaki ilandan aynı ona benzeyen sarı bir kedi sahiplendim. Vefasızlık değil bu. Hiç aklımdan çıkmadı.

kedisever6155

Yazdıklarınızı okuduğumda gözlerim doldu.Keşke herkes sizin gibi vicdanlı hayvanseverler olsa onları çocukları gibi gören.Haftalarca gece gündüz veteriner dolaşmışsınız onu kurtarmak için zaten bunu normalde yapmak lazım ama yapmayanlarda var.Ve hayatını acı çekerek geçir esini istemeyerek iyi bir şey yaptığınızı düşünüyorum.Allah rahmet eylesin çok büyük bir acı siz onun iyiliğini düşündünüz içiniz rahat olsun.