1 Haftalık Kedide Pireler

SSenaa111

1 haftalık yavru kedi buldum pireleri var çok zayıf iç dış parazit yapılmaz çok küçük geçici çözüm önerebilir misiniz pireler için

8 CEVAP

Ozge00

Annesi yok mu? Bazen gidip birkac saate geliyorlar.

ik2008

Biraz gözlemleyin annesi eğer yanında ise gittiği anda hızlıca veterinere götürün.Veteriner zaten mama türü önericektir.Kilo aldırırın evinizin yakınlarına alıştırarak gözünüzün önünde tutun.Birde takabilirseniz pire ve bit önleyici tasma takabilirsiniz.

ik2008

Biraz gözlemleyin annesi eğer yanında ise gittiği anda hızlıca veterinere götürün.Veteriner zaten mama türü önericektir.Kilo aldırırın evinizin yakınlarına alıştırarak gözünüzün önünde tutun.Birde takabilirseniz pire ve bit önleyici tasma takabilirsiniz.

Anonymus552223

Veteriner pek birsey yapamaz zaten cok kucuk mama da yiyemez. Annesi varsa temizler pireleri biraz. Sizde elle falan tutabilirsiniz ama ilac olmaz cok kucuk

Anonymus552223

Yavru icin kedi suttozu vereceksiniz biberonla, sicak tutup poposunu pamukla ovup tuvaletini yaptirmaniz lazin. 2 3 saatte bir

Faytekin

Yavru kedilere veterinerler sprey sıkıyor ama adını hatırlayamadim yada doğal yollarla seyreltilmis elma sirkeli suyla falan silebilirsiniz hafifçe.

Merveee0545

Kucağınıza yatırın ve cımbızla tek tek temizleyin. O ufacık bebeklerden elliye yakın pire çıkıyor... Vet küçük olduğu için karnına iki fıs sprey sıkıyor. Belki 1 2 tane öldürmüştür bilmiyorum ama ben baktım bu iş böyle olmayacak yatırdım kucağıma uyurken sırt üstü temizledim.

SSenaa111

Cevaplarınız için teşekkür ederim annesini çok bekledik ama gelmedi bizde sahiplenmeye karar verdik