İc Dis Parazit Damlasi

lenaersu

merhaba kedime 2 aylikken veteriner hem ic hem dis parazitin birlikte yapilacagini soyleyip tek bir damla kullanmisti aklima takildigi icin sormak istedim. İc parazit asi veya hap olmasi gerekmiyor mu? Hem ic hem dis parazit tek damla icindeydi. Bir gun icerisinde deri altina isleyecegini soylemisti Yardimci olabilir misiniz

5 CEVAP

bbeyzvv

hayır boardline diye bir damla var iç parazite de etkili ama sanırım hap kadar değil

bbeyzvv

çünkü oğlumun diş eti sıkıntısı var ona hap yutturamıyoruz damla kullandık ama 2. doz gerekti devam etti iç paraziti :/ ve hap+damla daha uyguna geliyor

Suraemir

Bildiğim kadarıyla broadline damla bütün parazitlere etkili zaten çok iyi araştırmıştım,bide straholdg gibi mi ne o var en iyileri bunlar zaten

Faytekin

Broadline ve Bayer'in tek doz şeklinde ikisi bir arada olan damlaları var evet iç ve dış parazit için bayaa da etkililer ,Broadline en iyisi ama bildiğim kadarıyla bir çok parazite karşı etkiliymiş iç parazit de

lenaersu

@bbeyzvv tesekkur ederim dis etinden dolayi da gecmis olsun