Mystic Mama

Tugcemm

7 aylık kısır kedim için mama arayışındayım Mystic marka mamayı çok duydum kullanan var mı acaba? İyi midir?

13 CEVAP

Ozge00

Uygun fiyatli mamalar arasinda iyi bir secenek bence. Denemek lazim. Icerigi de iyi duruyor. Sadece icindeki nohut ve bezelye beni tedirgin ediyor. Kedinizde sorun cikartnazsa kullanabilirsiniz

Nukte

Bana veterinerim önermişti köpeğim için besin olarak çok zenginmiş denenebilir

gzmkzn

tahılsız yada az tahıllılar en iyisi

KosanKelebek

İki haftadır mystic gurme mama kullanıyoruz bizim kızda bir sıkıntı olmadı şimdilik bakalım severek yiyor takipteyiz

sforselin

Genel içerik olarak güzel görünmüştü bana ama biri vitamin değerleriyle ilgili bi şey söylemişti. Onları da bi kontrol edin bence. Fiyat performans olarak gayet iyi bence. Ekstra parayla vitamin takviyesi de yapabilirsiniz gibi jbbjbjbk

umuttom

Fiyat performans olarak güzel

AnneRoss

1 hafta falan oldu biz başlayalı, eski mamasıyla falan karıştırmadan direk geçmesine rağmen (paketi görünce saldırdı benim aç kızım, sanki yemek vermiyoruz kedkdkdkd) bizde hiçbir sıkıntıya neden olmadı, sanki tüyleri de bi güzelleşti. Ben memnunum.

Merzela

Ben yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. Kedim çook sevdi herhangi bir yan etkisini görmedim. İçeriğinde oldukça başarılı. Devam edicem sanırım.

Bikedi

Royal canin ve proplani denedim. İkisinden de memnun kalmadim. Nd ye gecmeyi dusunuyordum. Bu mamayi arastirdim ve bu gun aldim. Kedim tadini cok begendi. Kademeli olarak geciyorum. Bakalim ilerleyen zamanlarda gozlemlerimi paylasirim.

MiaLuna

Biz 15 olduk geceli.....ilk 1.5 kg paketi deneme amacli kullandik..memnun kaldik..kedilerimiz saglik sorunu vs yasamadilar....dun 15 kg buyuk boy paketi geldi....fiyatina gore icerigi cok guzel...ozellikle taurin miktari ..
Biz memnunuz.

MiaLuna

Biz 15 olduk geceli.....ilk 1.5 kg paketi deneme amacli kullandik..memnun kaldik..kedilerimiz saglik sorunu vs yasamadilar....dun 15 kg buyuk boy paketi geldi....fiyatina gore icerigi cok guzel...ozellikle taurin miktari ..
Biz memnunuz.

Blychee

Ben burdaki arkadaşların tavsiyesiyle yavru kedime aldım oldukça sevdi memnun da kaldım. Kokusu da çok güzel

Bikedi

Mystike baslayali 3 gun oldu. Kedim surekli yiyip yiyip uyuyor. Tuyleri de biraz yaglsndi gibi...bakalim