Yavrumu Kısırlaştıracağım Fakat Hangi Mama?

Oğlum beşinci ayını bitiriyor, nasipse bir dahaki aya kısırlaştırmak niyetindeyim ama bir yaşına kadar yavru sayıldığı için yavru mamasına devam mı yoksa kısır mamaya mı geçmeliyim? Sağlığı açısından hangisi en doğrusu olur sizce?

7 CEVAP

sforselin

Ben de böyle bi soru sormuştum daha önce oradaki yorumları okuyabilirsiniz. Kısaca yavru kedi maması kullanabileceğimi söylemişlerdi ama henüz hekimimize danışmadım. İçinizin rahat etmesi açısından idrar yolu sağlığını destekleyecek bir ürün kullanabilirsiniz.

zeynsudd

Benimki de 9 aylık kısır ben yavru maması kullanıyorum

Baharpuffy

Ben kedime proplan ın kısır kedi mamasını almıştım üriner sistemine çok iyi geldi.O mamaya geçmeden önce idrar yolu enfeksiyonu geçirmişti proplan çok iyi geldi.

Evde4canavar

Bizde küçük kısırlaştırdık 4 aylık iken oldu en az 7 aya kadar yavru mama ile beslemeyi düşünüyorum tabi kilosunu takip ederek sonuçta gelişimine devam ettirse iyi olur

Poficann

Hayır fiziksel gelişimini etkilemez ben kedimi 6 aylıkken kısırlaştırdım hiç bı sorun çıkmadı
Birde kısırlaştırdıktan sonra da ara sıra kızgınlığa girebiliyorlar ama etkisiz

Teşekkürler arkadaşlar.

Ya bide aklıma takılan erken kısırlaştırmak fiziksel gelişimini durdurur mu ya da olumsuz bir şekilde etkiler mi az da olsa?