Kedimin Gözü Neden Böyle? (Fotoğraflı)

Seyma6390

5 aylık kedimin gözünün teki puslu puslu. Herkes soruyor gözünün teki farklı noldu diye iki gündür böyle. Papatya çayıyla sildim.

13 CEVAP

ZehraBulutt

Puslu görünüm varsa ciddi bir şey olabilir, çayla olacak şey değil bence. Vete gidin en azından bir damla falan verir.

Simgebykl

Çapak oluyor mu sarı veya yeşil renkte? İltihap olabilir veterinere götürmenizi tavsiye ederim

sforselin

Veterinere götürmelisiniz bence yeni bi şeyse. Genelde kolay tedavi ediliyor gözleri. Geç olmadan bi baksınlar.

umuttom

Veterinere gidin. İltihaplanma dışında bir şey de olabilir. Normal antibiyotik damladan başka damla gerekebilir.

Seyma6390

Lida'yı Veteriner hekim'e götürdük. Evdeki diğer kedilerden ya darbe almış ya da bir yere çarpmış dedi. Gözünde grilik varmış sıvı toplanmış o sıvı akarsa kör olabilirmiş. Üç tane damla verdi 10 gün kullanıp kontrole gelin dedi.

iidyl

anlayışınız ve duyarlılığınız için teşekkür ederim buradaki herkes adına

genelde “veterinere git” önerisi alan arkadaşlar saldırmaya başlıyorlar büyük bir şey değil ne olacak diyerek

götürmeseniz körlüğe kadar gidebilirmiş.. iyi ki götürmüşsünüx

Catfhs

Gecmis olsun kedişinize.umarim sağlığına kavuşur hemen

Seyma6390

Masum masum yatıyor kucağımda.

Seyma6390

Çapaklanma oluyor ama çok değil. Haftada üç kez papatya çayı ile siliyorum gözünü.

Nukte

İltihapanmadan önce böyle oluyor genelde göz içinde olduğu için veterinere gitmekte fayda var. Ben buna benzer durumlar olduğu zaman sokaktaki kedilerime teramasin sürüyorum

gzmkzn

ciddi sorun gibi duruyor maalesef. size tavsiyem burada veteriner bilgisine sahip olamayız . götürün bence

Seyma6390

Götüreceğim yarın sabah

Seyma6390

Teşekkür ederiz. İnşallah hemen iyileşir.