Belediyede Kedimi Kısırlaştırabilir Miyim

Simgebykl

Kedimi sokaktan sahiplendim. 2 ay önce. 2 ay sonra 7 aylık olacak kısırlaştırmak istiyorum. Belediyeye gidip sokaktan sahiplendim kısırlaştırmak istiyorum desem kediyi bana geri verirler mi

10 CEVAP

Ozge00

Hayir. Ayrica hic guvenilmez. Ben klinikte yaptirmanizi oneririm.

AnneRoss

@iremgunduz Merhaba, brn de hanımefendiyle aynı şeyi merak ediyorum da bunu hangi belediye için söylediniz ?

MiaaPatiii

Fatih hayvan hastanesi 275 tl ye yapıyor biz orda yaptırdık yinede söyleyim dedim:)

Anonymus552223

Kaptigi hastaliklari iyilestirmek icin daha cok para harcarsiniz. Önyargi gibi dusunmeyin tecrube. Cok hayvanin gelip gectigi yer oldugu icin hijyene pek dikkat edemiyorlar

sforselin

Bazı belediyeler sahipli kedilere de oldukça ucuza yapıyor kısırlaştırmayı. Sokak kedilerine de ücretsiz yapabiliyorlar diye biliyorum. Ama daha sorunsuz bir ameliyat için güvendiğiniz bir klinikte yaptırmanız daha iyi olacaktır.

iremgunduz

istanbulda sokak kedisi ile kulağını kesip ücretsiz kısırlaştırıyolar, kendi kedinizse de cüzi bi miktara kesik atmadan kısırlaştırıyolar

iremgunduz

@AnneRoss istanbulda fatih hayvan hastanesinde böyle yapıldığını biliyorum, kendim orda kısırlaştırmadım ama arkadaşım kedisini orda kısırlaştırdı

Poficann

Ben kedimi 80 TL ye Diyarbakır da kısırlaştırdım tabi İstanbul gibi büyük şehirlerde değil oralarda daha bı pahalı oluyor belediyelere pek güvenemiyorum açıkçası bence özel bı klinikte kısırlaştırmanız daha iyi olur

lilaaaasu

Sakın böyle bir şey yapma bi arkadaşım daha uygun diye belediyeye verdi hem kedisinin kulağını kestiler (tabi iltihap oldu) hem de belediye artık ne kadar pisse ve nasıl kedilerin geldiği de bilinmiyor kedisi fip oldu yan yan yürümeye yürürken düşmeye ve aşşşırı halsiz olmaya başladı ilacı Veya tedavisi var ama kesin sonuçlu değil bağırsaklarında da sıkıntı var sakın yaptırmayın

lilaaaasu

Bu arada dediğim İstanbul’da bi belediye de yapıldı