Kedim Kuru Mama Yemiyor!

XCagdas

Veterinerim kedime haftada 1 gün yaş mama verilmesini söyledi
bundan sonra kuru mama yemiyor hep yaş mama istiyor benden kıyamıyorum veriyorum bende. kuru mamaya nasıl alıştırabilirim yardım edebilirmisiniz?

6 CEVAP

zeynsudd

Yaş mamasına karıştırın çoğaltın her gün kuru mamayı, her gün yaş mama iyi değil diş sağlığı açısından

ik2008

Kuru ve yaş mamayı karıştırarak her gün kuru mama miktarını biraz daha arttırın.

hayvansever_

Kuru mamanın içine onun hoşuna gidden labne, yoğurt, haşlama et, zeytin tarzı şeyler katıp sempatikleştirin.

XCagdas

Teşekkür ederim denerim.

XCagdas

Teşekkür ederim denerim.

sforselin

Yaş mama vermeyin. Acıkınca yer kuru mamayı. Biraz acımasız gibi ama öyle yapın diyorlar.