Kedinizin Burnu Hangi Renk?

Ozge00

Kedimin burnu cogunlukla acik turuncu. Bazen kosup oynayinca pembeye donuyor anca. Acaba bu da insanlardaki gibi kansizlik, vitamin eksikligi gibi seylerin belirtisi olabilir mi? Sadece kendi rengi mi oyle merak ediyorum

8 CEVAP

Linsenpai

Kahverengi benimkinin burnu :D hiç renk değiştirmiyor

ZehraBulutt

Normalde pembe, koşup sıcaklayınca koyu pembe hatta kırmızı, üşüyünce soluk pembe. Kansızlık olabilir belki de diş etleri ne renk, onlar da soluk mu.

Gelyahron

Ter bezi var burun ucunda sıcaklık ve soguklukta renk değiştiriyor

ZehraBulutt

Önceki ameliyatta çok kanama olduysa o yüzden kansız kalmış olabilir. Dalak verebilirsin kan yapar. Kansızlık varsa sorun çözülmeden ikinci ameliyat yapılmasın sakın.

Ozge00

Evet bende oyle dusunuyorum. Dalak denerim, sagolun. Benimki ciger falan hic yemez umarum dalak yer

Ozge00

Dis etleri pembe. Benimki hep acik turuncu da dikkatimi cekti. Sadece yoruldugunda pembe oluyor, patileri de koyu pembe oluyor. Normalde pembe degil yani. Kansizlik neden olur acaba bilmiyorum

ZehraBulutt

Belki de kendi rengi öyledir.

Ozge00

Yok yavruyken pesmebeydi. Bir dahaki gidisime sorayim veterinere. Ameliyatta sorun cikmasin sonra. Sagolsun