Kanlı İshal

Nukte

İki gün önce köpeğim ev yemeği yedi domatesli patlıcanlı, sonra tuvalete çıktığında ishal olduğunu gördüm ama bu sıvı şeklinde değildi kakası normalden biraz daha yumuşak sadece. Son kez yaparken tırnak ucu kadar kan geldi bu arada ilk gençlik ve karması yapılalı hemen hemen bir ay oluyor korkmaya başladım yarın doktora götüreceğim kanlı ishal olabilir mi yoksa normal mi?

2 CEVAP

Nukte

Dediğim gibi ufacık bir kan vardı üç kere tuvaletini yaptı ama sadece iki kere ufak damla geldi.

AnneRoss

Kan değil de yediklerinin parçası olabilir mi ? Domates özellikle, belki öyle gelmiştir size. Biraz daha gözlemleyin isterseniz bilemedim :/