Köpeğim Yemek Yerken Havlıyor

Mamia

Köpeğim çok sakin normal zmanda her şeyi yaparsın ona hiç biseu demez ama yemek yerken saldırgan oluyor ben biliyorum bnm için sorun olmuyor yaklasmiuorum yanına 5 dakka yemeğini yiyor yanıma gelio.ama bugün bı misafirimizin çocuğunu isirmis.yani isirmis değil de diş izi kalmış çocuk yanına kdr gitmiş bn evdeydim onlar dışarda aslında demiştim yemek yerken gitmeyin diye ama çocuk İste..bu durum sizce normal mi bna göre çok önemli değil köpek bu sonuçta yanına yaklasilmamasi gerek yemek yerken bütün köpekler öyle.

4 CEVAP

Ozge00

Evet olabilir. siz bir dislerine bakin belki bir sorun vardir

sforselin

Elinizden yemek yedirmeyi deneyebilirsiniz. Kedileri evcilleştirmede işe yarıyor.

Mamia

Dişlerinde neden sorun olsun

Mamia

Sokak köpeği biz bakıyoruz onu önceden alistrmk gerek