Göz Altı Şişmesi

Avumzk

Yavrumun göz altinda boyle bir kizariklik var sizce nedir bu? Hergun solusyon goz ve cevresini temizliyorum.Vet goturdum ama bu turlerde normal goz akintisindan dolayi olmus dedi sizce baska vete goturmem gerekir mi ? Tesekkurler

7 CEVAP

suleren

Neden ilaç kullanmak istemiyorsunuz anlamadım, keyfe kalmış bir şey mi bu? Başka veterinere götürün o halde.

Anonymus552223

Cozum onerisi neydi veterinerin?

BellaMia

Merhaba geçmiş olsun gözde enfeksiyon oluşmuş olabilir. Bizim de enfeksiyon vardı ama tam olarak böyle değildi akıntı ve göz kısıklığı vardı veterinerin verdiği damla geçirmedi. Forumlarda Tobrased göz damlasını okudum kullandım ve geçti veterinerinize danışarak Tobrasedi deneyebilirsiniz eczaneden alabilirsiniz.

Avumzk

Vet duzenli silerseniz gececektir dedi.Herhangi bir enfeksiyon belirtisi yokmus

Avumzk

Ilac kullanmak istemiyorum en son care vet derse kullanirim.

Avumzk

Yanlis anladiniz beni vet harici kafama gore ilac vermek istemiyorum.Baska bir yere goturcem tesekkurler

Avumzk

Evet vet mantar teshisi koydu.Goz alti ve cevresime bulasmis :( mantar asisi yapti.Birde oceral sprey ve onadron goz kulak damlasi verdi.Tedaviye basladik insallah basarili oluruz :(