Petline Kedi Maması

harikayanadur

petline kedi maması kullanan var mı? acaba nasıl bir mama kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilir mi acaba

12 CEVAP

Dofi

royal canini hala kaliteli sananlar var ya..royal canin icerigine göre asla asla degmez o paraya. yurtdısında 1 yıldızlı mama o en kalitesizlerden biri yani. sırf ismi var. içeriğine bakarsanz anlarsınız
ben sanabelle kitten tahılsız kullanıyorum memnunum.

cartel1129

ben pek memnun kalmadım açıkçası royal canin veya hills öneririm kediniz ciddi anlamda çok farklılaşıyo canlanıyo hareketleniyo tüyleri daha da güzelleşiyo

Gofretsla

Aycacetin afedersin ama bonaciboyu daha 2 gün önce açtığın bir forumda sordun.şimdi kullanmadığını bir şeyi nasıl tavsiye ediyorsun?

aycacetin2472

Bn kullanmadım zaten. Sadece. Oneririm dedim. Benim. Komşularımdan kullananlar var. Forumdada emin olmak için sordum gofretsla

harikayanadur

matisse salmon kısır kedi maması kullanıyorum

harikayanadur

golossi nin içinde et yok ki biraz daha araştırın :) matisse de %42 saf et var ve doğal yollarla korunuyor ve naturel malzemeler hep lütfen ingilizce içerik okuyun. londra da yüksek lisans eğitimimde orda golosi satılmazdı herkes farminanın mamalarını kullanırdı. bana bir veteriner orda farmina dan şaşma hangi ürününü kullanacağına bütçene göre karar ver demişti. bence biraz yabancı sitelerden inceleyin. iyi günler :)

harikayanadur

peki çok teşekkür ederim

aycacetin2472

Bn *********.com dan bonocibo oneririm. Hem uygun hem.ne zaman uretildigi bide turkiyede. Uretiliyo

Gofretsla

Peki

pongul

şu anda ne kullanıyorsunuz anatolia'ya?

pongul

berbat bir mama. matisseden daha uygun fiyatlı golosi tavsiye ederim.

pongul

pardon ben soruları karıştırdım. petlineı soruyorsunuz onun için yazdım. üstte size yönelttiğim soruyu sordugumu unutmuşum aradan günler geçibce haliyle :)

bu arada ben de yurt dışında okudum heyecanlanmanıza gerek yok :D