Kedim Suratıma Zıplıyor

Hayrullah19

bir gün saat 03.30 civarı pencereye çıkmıştı bende pencereyi açtım çıkmak istiyor diye ama bana yaslanıp sinirli bir gır lama çıkardı ve tıss layıp içeri pencereyi kapatıp kedinin yanına gittiğimde benim suratıma zıplayıp pati atmaya çalışıyodu tuhaf sesler çıkarıyordu kolumu falan çizmişti neden (sokak kedisi ama ben üşümesin diye eve alıyorum)

2 CEVAP

Xsevvaloztrk

Sizde korkuyo olabilir mi acaba?

iidyl

sokak kedisi olduğu için evden korkması tıslaması vesaire normal. allah bilir nasıl insanlarla karşılaşıyor.. ev kedisi değil sonuçta müsamaha gösterin.