Yavru Kedim Kulaklarını Yatırıp Sürekli Kaçıyor

sahmeliksah

Yavru kedim(neredeyse 4 aylık) korkacak birşey olmadığında (yürüyüp yanından geçmek için yaklaştığımda) kulaklarını yatırıp kuyruğunu tuhaf bir şekle sokup sırtını kabartarak kaçıyor ve saklanıyor ve normalde de beni sürekli ısırıyor ve yatağın üstüne çıkıp sağa sola koşturarak ben yaklaşınca tükürüyor. Bazen de evin içinde kısık hırlamaya benzer bir ses ile koşuşturuyor. Ben de onun ön ve arka patilerini tutup kafasını iterek ısırmasını engelliyorum sonra miyavlayınca bırakıyorum bunu internette okumuştum... Ama bazen de çok iyi huylu olabiliyor. Mesela bazen sakin olduğu günlerde çıkıp kucağıma da yatıyor. Peki bana neden bu kadar güvenip bu kadar korkuyor?

4 CEVAP

Ayseenur10

Hayır tabikide zorla sevme gibi şeyler yapmayın sevin tabiki ama sevdirmek istediği zaman. Ayrıca şuan daha çok oyuncu çünkü minicik bir bebek öyle yaptığında oyuncaklara yöneltip beraber oynayın olta veya topla falan. Isırmaya çalışırsa hayır deyin şş diyin, patilerini tutup kafasını geri çekmek yerine

nsnci

Aynı benim kedim de böyle ruh hastası. Kendi istediği zaman sevdiriyor, sevdirmek istemediği zaman saldırıyor.
Durduk yere saldırıyorsa oyun istiyordur. Benim küçük ayım var bana saldırdığı zaman ağzına veriyorum ayıya saldırıyor. Ayrıca saldırdığı zaman ensesinden veya kollarından tutunca daha çok hırs yapıyor psikopat o yüzden sana saldırdığı zaman ya oyuncak ver ağzına yada odadan kaç :s

LiziVeBen

Şimdi Kedi Sana Güveniyorsa Her Zaman Onu Yanına Al Zorla VE Onu Sev Yatağına Alıştır Ve Ona Isırabileceği Şeyleri Ağzına Tık Yada Her Böyle Yaptığında Odaya Kapat Çık Dışarı

sahmeliksah

Peki herkese teşekkürler gelişme olursa yeniden yazarım