Kısırlaştırma

shrxyz

kedimi kısırlaştırmak istesem belediye veterinerleri yaparlar mı yoksa sahipli diye yapmazlar mı ve özel kaç alıyor bilen varsa lütfen fiyatı bana yazar msnz?

3 CEVAP

sforselin

Fiyatlar çok değişken. Aynı şehirde birbirine yürüme mesafesinde olan yerler arasında bile neredeyse iki katı fark var burada. Öncesinde veterinere gidip bilgi almak mantıklı olacaktır.

Ayseenur10

Belediye şehre ilçeye göre değişiyor bazıları yapıyor ama imkanınız varsa özelde yapın. Erkek kediler için 300-400₺ dişi kediler için biraz daha fazla olacak şekilde Buda şehre göre değişiyor

shrxyz

tmm tşkr edrm