Sokak Kopeklerinin Beslenmesi

Arkadaslar oncelikle merhaba dun disari ciktigimda bi suru kedi köpekle karsilastim onlari beslemek istiyorum ama mama alacak kadar butcem yok birde her istedigimde elimin altinda mama olmuyor yasadigim yerde satan yok internetten siparis vermek zorundayim o yuzden onun yerine ciğer alıp ekmekle birlikte pişirsem ciğerin suyuylada makarna yapıp versem bi sorun olur mu cevaplariniz icin tesekkurler

2 CEVAP

Billthet12

Ben iki.kilo tavuk alıyorum büyük tencerede kaynatıp içine ekmek doğrayp tavukları parçalıyrm öyle bir severek yiyorlar ki . dediğin gibi de yapabilirsin istersen kasaplardan çok çok ucuz fiyata kemikleri alıp onları da kaynata bilirsin.onu alamayacağn zamanlar yoğurdu suyla pişirip yoğurt çorbası yapar gibi içine bir parça et tavuk atıp kokusunu verip ekmek doğrayıpta verebilirsin

Blychee

Hiçbir şey bulamıyorsan evde pisirdiginiz yemeğin suyundan biraz ayır içine ekmek koy.o şekilde ver, ben hasladığım bütün tavukların suyuna ekmek katıp köpeklere veriyorum. Tavuklu makarna da çok güzel yiyorlar, illa çok koymana da gerek yok tavuk suyuyla makarna pissin bayılarak yerler. Köpekler yemek seçmez gerçekten k kadar aç kalıyorlar ki ne verseniz yerler, ben yerlere ekmek kirintisi dökmüştüm kuşlar da yesin diye onları bile yaladılar :( çok açlar her şeyi yiyorlar, ama en ucuz yöntem fırından bayat ekmek alıp evde yemeğin suyuyla karıştırmak biz her gün yapıyoruz