Oyun Oynamıyor

whoouw

Köpeğim yaklaşık 1.5 yaşında henüz 1.5 ay önce sokaktan bulduk ve hiçbir şekilde oyun oynamıyor. Sadece yatıyor ve onu sevmemiz için pati uzatıyor. Top aldım ilgi göstermiyor, kemirsin diye kemik aldım ilgi göstermiyor, ödül mamasi veriyorum umursamıyor, ne kuru mama ne yaş mama ne de tavuk/salam vs doğru dürüst yemiyor.

Ne yapmalıyım? Nasıl geçecek bu durum? Ben çok üzülüyorum bu cana.

3 CEVAP

Ozge00

Veterinere goturdunuz mu muayene edildi mi? Hasta olabilir.

Ozge00

Sokakta bir seyler yasadiysa psikoljik acidan sorunu da olabilir

whoouw

Ozge00 götürdüm fiziksel bir sorunu yok. Yani muhtemelen psikolojik ama bunu nasıl aşıcaz bilemiyorum. Her fırsatta seviyorum.