2 Aylik Kedime Pismis Yumurta Vermek Zararli Mi

zeynepkkose

Merhaba bugun 2 ay 10 gunluk kedime tavada yagsiz baharatsiz tuzsuz pisirdigim yumurtayi yedirdim bir zarari olur mu normalde kuru mamayla besleniyor 1 kerelik verdim

7 CEVAP

Ozge00

Yok. Hatta haslanmis yumurta yese daha iyi olur. Bende haftada 1 falan veriyorum.

iidyl

tavada pişmiş değil de haşlanmış yumurtanın sarısını verebilirsiniz haftada bir.. vet’imiz öyle dedi bize.

yusufsaygin2

Tavada pişirip de verebilirsiniz. Sadece yağ yerine su ile pişirin yumurtayı.

yusufsaygin2

Ayrıca fazla sıcak olmamasına dikkat edin, iyi günler.

QueenMete

Haşlanmış ama tayfadan olması gerektiği söylendi bana da... sorun olmayacaktır. Afiyet olsun.

lwb

her şekilde verilebilir, ben sarısını çiğ veriyorum. beyazının haşlanmış olması önemli.

ik2008

Ben kedime haşlanmış yumurta veriyorum.Pişmiş yumurta çok sağlıklı değil.