Kedimin Yeni Manası Ne Olmalı

ik2008

Merhabalar 6 aylık kedimi kuru mama yemeye başladığından beri royal canin mother and baby cat mama ile besliyorum.Artık mama değiştirme zamanı geldi.Mama önerileri olan ve kullandığı mamadan memnun olan kişiler varsa bana mama önerebilirler mi?

19 CEVAP

ik2008

Önerileriniz için teşekkür ederim mamaların içeriklerini kontrol edip birinden başlarım????

surpriz

tabi ki, kesinlikle. siz hangisinin daha iyi olduğunu düşünüyorsanız ondan başlayın. ama kısırlaştırana kadar yavru kedi maması olmasına dikkat etmenizi öneririm. kısırlaştırdıktan sonra da kısır kedi maması olması çok önemli

ik2008

Önerler üzerine royal canin in kitten kedi mamasına geçtik ancak kedim tadından memnun gibi değil.Normalde mamasını hemen bitirir ancak bu mamaya geçtiğimizden beri sadece acıkınca zorla yiyor.Bu nedenle n&d ye geçeceğiz.Önerileriniz için teşekkürler

Royal Canin Kittene devam edin bizde babycat ile başladık kittene geçtik gayet güzel :)