Tuvalet Sıklığı

Fnkdd

Merhabalar.. Gün içinde işte oluyorum Kuki evde yalnız kalıyor. Tuvaletini en son dün gece temizlemiştim şimdi baktım temizlediğimden beri hiç yapmamış. Ben yokken genellikle uyuyor muhtemelen ama yine de telaşlandım. Bir sıkıntı yoktur değil mi? Ben evde yokken mamasını da daha az yiyor.

3 CEVAP

Billthet12

Havalar sıcak olduğu için çok fazla yemek yemiyorlar içtikleri su da sıcaktan vücutlarına anca yetiyor geceye kadar takip edin en azından çişini yapması gerek burnunu kontrol edin kuru mu diye ateşi.için

cen0cen0

Sorun olmaz. Benimki de öyle yapıyor bazen :d

Fnkdd

Mission completed :p
Teşekkürler cevaplarınız için