Kedim Ağaç Yiğiyor : |

benim evimde beyaz bir süs ağacı var koltuğa çıkıp ağacı dalarını koparıp yiğiyor ! ne yapmalıyım ?

5 CEVAP

Ozge00

Bitki kemirmeyi severler ama kediler icin bazı tehlikeli bitkiler var dikkat edin. Sizinki de kedi için zararli bitkiler listesindeyse kaldirin veya ulasamayacagi bir yere koyun. Cim alabilirsiniz yemesi icin

Ayseenur10

Evde buğday varsa saksıya buğday ekin kısa sürede zaten çimleniyor yemesinde sakınca olmaz hatta seviyorlar ama maltta kullanın çünkü çim kusturur

cen0cen0

Saksıya bu ısırmaları vs. önlemek için özel fısfıslar oluyor. Kedi sağlığına, bitki sağlığına veya insan sağlığına da zararı yok. Onları kullanabilirsiniz. Ben kullanıyorum.

servetnilay

Karnı ağrıyor olabilir

servetnilay

Karnı ağrıyor olabilir