Kedimin Cinsiyeti Nedir?

Merhaba yaklaşık bir buçuk ay önce barınaktan güzel bir yavru sahiplendim. Kedimin dişi olduğunu söylemişlerdi ama bugün kedimle oynarken cinsel organın bulunduğu yer elime biraz şiş gibi geldi. Sanki virgül gibi bi yarık değil de şişkin pembe ni nokta var idrar deliği olarak. İnternetten fotoğrafları incelememe rağmen tam karar veremedim. Bulunduğum yerde evcil hayvan veterinerinin olmayışından ve barınaktaki çalışanların belirsiz cevapları yüzünden ne cinsiyeti ve ne de yaşı konusunda emin olamıyorum. Siz tecrübeli arkadaşlardan da bilgi almak istedim. Şimdiden hepinize çok çok teşekkür ederim.

22 CEVAP

kedimedisever

Erkek kediniz benim kedimi de dişi diye almıştık veterinere gidince öğrendik erkek olduğunu

Gulsahka

erkek.

cckzk

Erkek, ben de kedimi dört aylıkken bulduğumda dişi sanmıştım ilk videolarında falan kızım diye sevmişim, ama benim çocuk da erkekmiş veterinere gidince bu erkek demişti :/

iidyl

halis muhlis erkek bu

servetnilay

Kedinizin cinsiyeti %100 dişidir

miyaavv

Erkek gibi geldi bana son attığınız fotoğrafa göre kısırlaştırmayı unutmayın :)
Güzel vakit geçirirsiniz umarım.

Wolter

erkek gibi duruyor