Kedimin Cinsiyeti Nedir?

Merhaba yaklaşık bir buçuk ay önce barınaktan güzel bir yavru sahiplendim. Kedimin dişi olduğunu söylemişlerdi ama bugün kedimle oynarken cinsel organın bulunduğu yer elime biraz şiş gibi geldi. Sanki virgül gibi bi yarık değil de şişkin pembe ni nokta var idrar deliği olarak. İnternetten fotoğrafları incelememe rağmen tam karar veremedim. Bulunduğum yerde evcil hayvan veterinerinin olmayışından ve barınaktaki çalışanların belirsiz cevapları yüzünden ne cinsiyeti ve ne de yaşı konusunda emin olamıyorum. Siz tecrübeli arkadaşlardan da bilgi almak istedim. Şimdiden hepinize çok çok teşekkür ederim.

22 CEVAP

cen0cen0

Fotoğrafta tam anlayamadım ama o şiş kısım içe doğru bükülüyorsa dişi, dışa doğru bükülüyorsa erkek. Bir de erkekte daha sarkık olur. Sanırım dişi.

Evde4canavar

Kediciğiniz erkek, ilk aylarda çok belli olmaz o yüzden ama fotolardan görüldüğü üzere anlaşılan bu :)

Ozge00

  1. Fotoğraftaki kırmızılık ne onu anlamadım

ozlemalice

Erkek kedim yok tam anlayamadım. Ama dişi kedimde fotoğraftakine benzer şey yok sanırım daha farklı geldi ve dişi kedide popo deliği düz çizgi şeklinde oluyormus(öğrendiğimde bakıp teyit etmiştim) erkek kedide ise yuvarlak oluyormus. Bakıp anlayabilirsiniz belki.

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim, uyuduğu zaman daha net fotoğraflarını çekip yollayacağım.

Yoenna

Katılıyorum kedi dostunuz erkek :)

umuttom

Erkek

zeynsudd

Erkek

Merhabalar tekrardan, konuyu tekrar canlandırıyorum kusura bakmayın. Bugün ilk defa net bir şekilde fotoğraflayabildim ve ben de erkek olduğunu düşünüyorum. Sizlerin de onayını almak istedim. fotoğraf

Aysuozturk

Yorum üzerinden attığınız fotoğrafa dayanarak %100 erkek diyeceğim

yusufsaygin2

Erkek.

FridaDora

Benim kedim erkek onunla aynı şekilde gözüküyor.

gatinha

yavrularının hepsi dişi doğmuş bir kedi sahibi olarak söyleyebilirim ki kediniz erkek hiç şüpheniz olmasın :)

Nurdankorkmaz

Kediniz erkek

nilayy24

Erkek:)