Kedisi Çılgınlar Gibi Tüy Döken Var Mı?

Elifkar92

Kedim aşırının aşırısı tüy döküyor arkadaşlar. Düzenli taramamıza rağmen sonuç aynı. Ayrıca taranmaktan nefret ediyor. Saatlerce boğuşuyoruz resmen taramak için bu sefer daha da çok strese giriyor. Veterinerimizin tavsiyesiyle 3 aydır vetoskin kullanıyoruz o da hiç bir işe yaramadı. Veterinerim artık traş etmeyi öneriyor şiddetle. Ben de çok kararsızım daha kötü olmasından korkuyorum her şeyin. Daha önce traş ettirip memnun kalan var mı?

18 CEVAP

Elifkar92

Teşekkürler cevabınız için. Bir de hillsi deneyeyim o zaman belki faydası dokunur.

Fnkdd

Benimki de taranmaktan nefret ediyordu. Önce ödül mamasını gösteriyorum, sonra tarayıp mamadan veriyorum. Şu an taranırken hiç sesini çıkarmıyor ???? benimki de çok tüy döküyor ama. Geldiği günden beri felicia kullanıyordum, birkaç aydır acana' ya geçtik. Mevsimsel mi yoksa mama kaynaklı mı emin değilim?

Elifkar92

Benimki o kadar nefret ediyor ki taranmaktan görür görmez çılgına döndüğü ödül mamasının yüzüne bile bakmıyor. Zaten tarakları görür görmez kaçıcak delik arıyor. ???? Taramayı bırakıp ödül mamasından tutuyorum ağzına doğru kafasını inatla çeviriyor. Çok kaprisli kedim çok ????