Kedim Dikişini Patlattı

Emre_35

Kısırlaştırmak üzerinden 10 gün geçti bu sabah kalktığımda dikiş yerinde açıklık var veteriner konuştum kontrol edip Biyo RİVODERM adlı krem verdi işe yarar mi 3-4 gün sonra kabuk bağlayıp iyileşcegini söyledi başına gelen var mı

6 CEVAP

Emre_35

Boyun taktık kremide sabah akşam sürüyorum yorumunuz için sağolun içimi rahatlattı

Gelyahron

Geçmiş olsun. Çok mu açık?

Emre_35

Alt derisini göre biliyorum

Gelyahron

Kremi kullanın fayda göreceksiniz ama boyunluk takmanız gerekiyor, çünkü kremi sürdüğünüz yeri yalayabilir. Bu da iyileşme süresini uzatır

Gelyahron

Şifa olsun inşallah daha iyi iyiliser kedicik

Anonymus552223

İçte de ayri dikis varsa sorun olmaz