Kedime Su İçine Taktiğim İyi Ni Kötü Mü?

Caramels

Kedim çok su içmiyor bende suyunun içine bir tane kuru mama atıyorum. Badem' de onu almaya çabalarken su da içiyor. Sağlıksal olarak bir sıkıntı olmaz herhalde?

10 CEVAP

Ayselgns

Ama plastik kap , sağlıksız olabilir ..

sforselin

Onun yerine buz falan da deneyebilirsiniz. Bizimki oynuyor baya buzla.

Ayselgns

Sanmam ;)

sforselin

Buzla oynarken patisine gelen iki üç damla su hariç benimki içmiyor oyun oynarken. Mama atmayı denesem mi ben de kbkbjb

Ozge00

Mama islak kaldığı zaman mikroplar uruyormus. Bence bunun yerine buzu kullanın.

nilayy24

Ben de buz atıyorum buz ilgisini çekiyor böylece su içiyor hem de bu sıcak günlerde iyi oluyor serinliyor

Ozge00

Benimki de çok sık içmiyor. Buz falan denedim ama oynamaktan içmiyor, suyu da dokuyor hep. Evin her yerine su koydum artik gelip giderken içiyor. Bence en iyi yöntem bu

sforselin

Ben de su pınarı önereyim o zaman aradan. Evin türlü yerlerini cam olur porselen olur çeşitli kaplarla donatım. İçlerine buz atıyorum. Sık sık çıktığı masanın üstüne serin serin su koyuyorum bardakla. Ama bi kaç dil atma dışında kana kana su içtiğini görmedim çeşmesi haricinde birinden de. Mamasını yiyor su içiyor, biraz daha mama yiyip tekrar su içiyor. Bazen fişten çekiyoruz suyu orayı kullanmamız gerektiğinde. Çeşmesinin başına gelip miyavlıyor.

berko34

kap seçimine dikkat etmelisin buradan kedilere dair herşeyi bulabilirsin

Minikmuezza

Bende ayni sekilde iciriyorum icine mama atiyorum oyle iciyor guzelce