İkinci Bir Köpek

Kayip

Köpeğime arkadaş almak istiyorum kangal kırması sokak tan almıştım yine alsam acaba anlaşabilirlermi daha yumuşak huylu mu bulmalıyım anlaşabilmeleri için

2 CEVAP

Kuzucansu44

Bu tamamen köpeğinizin karakterine bağlı. Benim 3 tane köpeğim var. Hepsi birbiriyle anlaşabiliyor, huyları böyle. Ama 2. köpeği kabul etmeyen bir sürü köpek gördüm. Köpeğinizin diğer köpeklere karşı davranışını gözlemleyin. Yani ısırma, saldırma gibi bir durum yoksa bence 2. köpeği alabilirsiniz.

Kesten

Köpeğiniz sizin 3 kol boyunuz içinde kalıyor ve hareket başlatmıyorsa olabilir.