Dışkı Sonrasında Mukus Ve Kan

emre3674

KEDİM DIŞKILAMAYI YAPTIKTAN SONRA ZORLANIP KASILIYOR VE FINDIK TANESİ KADAR JÖLE GİBİ MUKUS VE KAN BIRAKIYOR,VETERİNERE GİTTİ PARAZİT AŞILARI OLDU MAMASI N&D VE MATİSSE YAŞMAMA NUTRİ GİMCAT VİTAMİNİ GİMCAT..İÇERİĞİ SAĞLIKSIZ OLAN BİRŞEY VERMİYORUM VE EV YEMEKLERİ ASLA VERMİYORUM..CİNSİ BRİTİSH SHORTHAİR DİŞİ,

FORUMDA BU SORUNLARIN AYNISINI YAŞAYAN ARKADAŞLAR OLMUŞ FAKAT NASIL ATLATTIKLARINI YAZMAMIŞLAR BİLGİ VERİRLİRSE SEVİNİRİM

16 CEVAP

TarcinBey

İç parazitten emin olunamiyorsa dışkı parazit testine gönderilebilir. Biraz masraflı. Fakat emin olup net tedavi için yaptırabilirsiniz. Ne olduğunu bilmeden her şeyi deneyerek daha çok uğraşırsınız maddi manevi