Kedi Mama Kusması

kedimelsa

Kedim arada bir mamasını kusuyor 3 mama almistim reflex mystic ve Cat performance diye bir marka biri tavuk biri kuzu etli biri de sebze ağırlıklı hepsini karıştırıp öyle veriyordum hep yiyordu ama son zamanlarda arada bir mama kusmaya başladı sadece mama çıkartıyor baktım tüy de yok rengi de mama rengi sonra onu bide yiyor sabah kalktığımda çoğunu yemişti:( sizce mamaları karistirfigim için mi olrmustur 2 gün önce veterinere gittik herşey yolunda mantarı vardı gecmis demişti ama bnu söylemeyi unuttum o anın mutluluguyla :/

10 CEVAP

bbeyzvv

şöyle düşünün balık ızgara fırında tavuk ve et soteyi karıştırıp yiyosunuz
kusar mıydınız
çok yüksek ihtimalle mama karışmasından ve reflex ve cat performance kalitesiz mamalar eğer tat değişikliği istiyorsanız şunu yapın ben öyle yapıyorum
kuru mama somonlu, yaş mama dana etli, arada tavuk veya ciğer pişirip veriyorum aromaları değişik değişik kullanın markaları değişik kullanmayın

yusufsaygin2

Yanlış anlamayın ama neden 3 mamayı da aynı anda veriyorsunuz ki?

yusufsaygin2

Şöyle ki değişik tatlar denemesini istiyorsanız mamaları dönüşümlü verin. X mamasını 1 ay, sonra Y mamasını 1 ay verin. Ayrıca imkanınız varsa mama markalarını değiştirebilirsiniz. Mystic dışındaki diğer iki mama kötü gibi.

Ayseenur10

Mamaları karıştırmadan verin ve gözlemleyin kedinizi durumu nasıl halsizlik var mi, kakası nasıl iştahı nasıl

Drawhel

Kediler farkliliklaei cok sevmeyen hayvanlardır, bir mama vermeniz yeterli bence üç mama midesini bulandiriyordur, sağlıksız bir durum bence bu

kedimelsa

Ya nebiliyim degisik tat olsun diye ama hepsini tek tek ayircm elimle ne yapayim

Beyza4126

Belki karıştırdığınız için olabilir

berko34

mamaları karıştırmayın bence kullandığınız mystic ve reflex mamalar iyidir

kedimelsa

Teşekkürler tek tek ayiricam madem hepsini öyle gözüküyor gibi

bbeyzvv

reflexle cat performance yi sokak kedilerine verin bence