Merhaba; Gözleri Sarı Mavi Rus Olur Mu?

Zhalsr

Leo mu sahiplendim. Çokta seviliyor ailemizce. Hakkında bayağı araştırma yaptım. Cam gibi sapsarı gözleri var. Araştırdıklarım hep yeşil renkli. Cinste kırılma olmuş olabilir mi diye merak ediyorum. Hareketli olduğu icin resim bukadar oldu. Anlayanların cevabı için şimdiden teşekkür ederim.

10 CEVAP

srplzngl

yavruyken belki ama yetişkin russian blue’larda sarı göz olmuyor. bana russian gibi gelmedi. daha çok british ve anadolu kedisi kırması gibi.

iidyl

blue russian değil bu kedi, bazen tekir kedilerde atalarda cins kedi varsa çok nadir olarak gri yavrular doğuyor bence onlardan biridir bu minnoş da

Zhalsr

Yok kazıklanma asla değil. Görünce kanımız kaynadı sahiplendik. Cins durumunu sonradan öğrendik. Tekir diyeyim soranlara bari:)) Çok teşekkür ederim yanıtlar için:*

zeynsudd

Çok tatliş ????

Zhalsr

Yok kazıklanma asla değil. Görünce kanımız kaynadı sahiplendik. Cins durumunu sonradan öğrendik. Tekir diyeyim soranlara bari???? Çok teşekkür ederim yanıtlar için????

zzeynepbetul

Mavi rus ırkında ilk 4 ay sarı göz oluyor sonra yeşile dönüyor.

AnneRoss

Benim kedim de çevremizde gözleriyle ünlü :D Ebeveynlerinde veya genlerinde britishlik varsa bu gözler olabiliyor. Benimkinin ebeveynlerinden biri British mesela.

Bunun haricinde çok tatlı :)

Achil

Aynı durum bendede var büyük ihtimal kırma

meov

yukarıda doğrusunu yazmışlar. 4 aylığa kadar sarı, sonra yeşil. 4 aylığı geçtiyse rus kırması olabilir.

ZehraBulutt

Eyvah kazıklamışlar sizi :D