Mantar

Kubyusbaskent

Merhabalar bir sorum.olucak kedilerden kedilere mantar bulaşır mı? Evimize misafir gelicek yavru pisileri var. Çenesinde mantar oluşmuş sıcaktan mis sanırım öyle birşey söz konusu mudur onuda bilmiyorum gerçi de kızımıza bulaşma olasigi varmıdır? Şimdilik bu ziyareti ertelemelimiyim ?merak içindeyim. Cevaplarsanız sevinirim.

4 CEVAP

Gelyahron

Mantar bulaşıcıdır. Ki dediğiniz gibi bir durum varsa temkinli olmanızda fayda var

Kubyusbaskent

Kibarca erteledik teşekkürler ????

mishathecat

Mantar insana bile çok kolay bulaşabilir, ki kediler oyuncudur illa ki birbirlerine gelip giderler. Hiç riske atmayın bencede, kibarca ertelemeniz iyi olmuş; umarım misafirinizin kedisi de bir an önce iyileşir :)

angellrose

size bile bulaşabilir dikkatli olun