Kedi Çam Peletini Kaç Lt Koyuyorsunuz?

Seyma6390

İlk defa aldım kedi tuvaletine kaç lt döküyorsunuz?

8 CEVAP

sforselin

Litre hacimi ifade ettiği için bentonitte ne kadar kullanıyorsanız o kadarı yeterli olur diye düşünüyorum. Hepimizin kullandığı tuvaletin boyutları aynı değil çünkü ne söylesek yanlış olur.

FridaDora

Hangi marka pelet aldınız?
Ben cat mozz 12lt 24tl aldım. 1 ay oldu, 10 günlük kadar daha var. Ben haftada 2kez ekleme yapıyorum.kedim ay sonu 4 aylık olacak yavru olduğu için sık kullanıyor.

Ozge00

Kedileriniz hemen yapti mi tuvaletini pelete? Ilk once alistirmaha calisiyoruz aslinda. Kumun uzerine biraz pelet dokuyrouz

FridaDora

He birde normal kap üstüne elekli kap kullanıyorum, 40₺ gibi birşeydi. Peleti 7 cm kadar koyuyorum.

FridaDora

T r e n d y o l dan 3 elekli tuvalet kabı olarak almıştım. Normal kabın 4köşesine kase çevirip yükseklik verdim. Elek havada olduğu için patiledikçe eleniyor. Benim kullandığım pelet topaklanmıyor Hergün temizliyorum ve hiç koku oluşmadı. Siz hangi marka pelet kullanıyorsunuz? Topaklannıyor mu?

Seyma6390

30 lt aldım üç tane kedi tuvaletine yeter mi?

Seyma6390

Elekli kabı nerden aldınız ben çok aradım ama bulamadım

Seyma6390

Teşekkür ederim çok işime yarayacak bu bilgi :) ben de oskaryum ve bitcat markasını aldım internetten henüz gelmedi yarın gelir muhtemelen. Gelince bilgi veririm.