Kedilere Vitamin Önerisi

Zeynepalex

Merhaba, ben kedime gimcat multi vitamin macun kullanıyorum, memnunuz aslında ama uzun zamandır aynı ürünü kullanıyor, değişiklik yapmak istiyorum. Bu yüzden ne önerebilirsiniz ?

4 CEVAP

ZehraBulutt

Mamanız kaliteliyse, kedinizde vitamin eksikliği yoksa ekstra vitamin kullanmanıza gerek yok aslında.

ekin141

ben hiç vitamin kullanmadım onun yerine probiyotik kullanıyorum vitamin işlevi gördüğünü düşünüyorum veterinerim vermişti devam edersem kedimin sağlıklı bir yaşam sürdüreceğini söylediği için hala kullanıyorum gayet memnunum eğer bütçeniz yetiyorsa probiyotik alabilirsiniz

Zeynepalex

Kedim alerjik ve seçici bir kedi

Zeynepalex

Teşekkürler