Kedimin Ateşini Nasıl Ölçerim

ozgesahinn

Kedimin ateşini dereceyle nasıl ölçerim ? Koltuk altından ölçmem yeterli mi?

8 CEVAP

hazalsenol

Ben ağzından ölçüyorum

burtex

az önce minik bir araştırma sonucu en kesin yöntemin ağız yada popodan ölçümün doğru olabileceği kulak ve burundan ölçümlerin yanlış olabileceğiymiş

sinemmaca

bizim veterinerimiz de popodan ölçüyor sanırım sağlıklı sonucu bu şekilde alıyoruz köpeklerde 38 39 normal olarak kabul ediliyor kedilerinde öyledir diye düşünüyorum ama yinede bir araştırın isterseniz

burtex

yavrularda 39 kadar normalmiş geçen hafta eylül için öyle demişti veterinerim

kedilikizzz

Popodan oluyor malesef ve veteriner ölçse daha iyi olur

ozgesahinn

Vücut ısıları bize göre daha fazla olduğu için ufakta sıkıntıları var pimpirikleniyorum ne durumda diye.evde ara sıra kendim kontrol etmek adına sordum cevaplarınız için teşekkürler popodan en iyi sonuç alınacağına göre veterinerle randevum iki gün sonra artık o ölçer.

ozgesahinn

Teşekkürler cevaplarınız için.Bende popodan diye okudum mecbur değilse rahatsızlk verir diye istemedim ağızdan nasıl ölçebilirz dil altından falan mı ?

chanell

veterinere götür