Kedim Kumuyla Oynuyor

lenaersu

merhaba 4 aylik kedim eskiden yapmamasina ragmen yeni aldigimiz kumuyla oyun oynuyor. Oynamasinda sorun yok ancak bazen oyle siddetli eseliyor ki her yer kum oluyor , kapali kum kabi siparis ettim ancak gelene kadar boyle sert oynamasini nasil durdurabilirim? En buyuk sorun ise kumunu gunde iki kez temizliyorum pis kalmiyor ancak kakasini yaptiktan sonra disari atiyor bunun nedeni nedir? Surekli arkasindan kakasini alip atiyorum

4 CEVAP

Gelyahron

Parfümlü kum mu ?

lenaersu

@Gelyahron hayir kokusuz kum, bir onceki kum parfumluydu ve onda boyle sorunlar yasamiyorduk onu da bir ay kadar kisa bir sure kullandik ondan once baska kum kullaniyorduk

Gelyahron

Yeni kumunda kendi kokusunu almamış olabilir, yeni kuma geçerken eski kumundan az bir miktar ekleme yapmadiysaniz kokusunu alamayıp oyun oynuyor olabilir. Bu bir ihtimal tabi. İkincisi kumunu beğenmemiş olabilir. Bunların dışında başka bir şeyde olabilir ama bizim başımızada geldiği için yazayım dedim

lenaersu

@Gelyahron tesekkur ederim