Zayıf Yavru Kedi

selinayuyan

2 aylık kedim var çok zayıf hills ile besleniyor.Süt tozu vermeli miyim kilo alması için

3 CEVAP

Linsenpai

Yaş mama çok iyi oluyor kilo almaları için

sforselin

Süt tozunu öneririm evet. Tüyleri zamanla güzelleşti, dökülmüyor da fark edebileceğimiz kadar. Ben onun sayesinde diye düşünüyorum. Ekstra vitamin macunu kullanıyoruz bi de.

sforselin

Arkadaşımın kedisinin de bağışıklığı düşüktü ve oldukça zayıf bir kediydi. Ona da önermiştim, aldı. Güzel kilo aldı. Zırt pırt hasta olan çocuk son veteriner ziyaretinde oldukça sağlıklı, hafif de göbekli biriydi.