İnce, Kalın Taneli Kum

venniee

arkadaşlar hep ince taneli kum kullandım ama bu sefer yanlışlıkla kalın taneli almışım. Bir sıkıntı vs olur mu?

8 CEVAP

ZehraBulutt

Sıkıntı olmaz sadece kalın tanelinin topaklaşması daha zayıf inceye göre.

eceleo

biz
merhaba bizde yanlışlık la kalın aldık tuvalette ağladı patileri acıdı ama etrafa çok dağılmıyor

Ayselgns

Kalın taneli kum zor topaklanır. Bu da istemediğimiz bir durum.

tuanaerol5755

Bende bu konuyu çok merak etmiştim ince taneli kullaniyorum çok güzel topaklanıyor kalın tanelinin bu yönü daha zayıf diye biliyorum

sforselin

Kediniz henüz küçük sanırım. Patileri tahriş olur büyük ihtimalle. İade edin derim.

miloski

kalın çok daha kullanışlı ama temizlemesi zor çişi çok güzel topaklamıyor. fakat ortalığı dağıtmıyo ince tanelide patilerinin arasına yapışıyodu ortalık kum oluyodu paspas da kullandığım için şu an kalın taneliden devam edicem.

kubraerdeem32

ince taneli kum tercih etmeyin toz oluyor aldıgınız kumu elınızle bir avuç alıp dökün toz cıkarsa eger kullanmayın kedilerin ciğerlerini dolduruyor o yüzden bende kalın tanelı alıyorum toz olmuyor

topaklanması da gayet güzel önerebile

venniee

kumumuz ne patiye yapışıyor ne toz yapıyor ama aynı markanın kalınını almışız. Kum kabımız büyük olduğu için bir seferde 10L döküyoruz. Şuanlık bi sıkıntı yok zaten 2-3 haftaya tam değiştiriririm. Cevaplarınız için teşekkürler