Acil Yardım Edin

Billthet12

Apartmanımızın yanındaki inşaatta sürekli beklediğimiz köpeğimizin yavruları var bugün beslerken fark ettim iki üç tanesinin üstünde kahverengi küçük böcekler vardı bunlar ne nasıl yok edebilirim bunları vete götürme şansım yok ele gelmiyorlar kolay kolay ve evde beslediğm iki.kedim bir köpeğim var bana gelirse onlara bulaştırmaktan korkuyorum ne yapabilirim

7 CEVAP

sforselin

Yaşları uygun mu bilmiyorum ama dış parazit damlası tek kesin çözüm gibi.

sekerfare21

Kene olmalari lazim.

Xsevvaloztrk

Pire veya kene olabilir dış parazit damlası kullanabilirsiniz. Biberiye yağı kullanlar da var ne kadar etkilidir bilmiyorum.

sekerfare21

Kendiniz yaparsaniz dikkatli olun ama kafasinin icinde kalma ihtimali oluyor.

Billthet12

1 aylık veya 1 aylık bir haftalıklar sanırım ense damlası uygulayabilir miyim . elimle temizlemek isterim fakat o kadar çok ele gelip elletmiyorlar kendini annesi arada temizliyor ama hala bir sürü böcek var

Mamayla kandırın biraz ense damlası damlatın o arada