N&D Mama Çeşitleri?

Köpeğim 8 aylık cocker dişi.Şuanda reflex yiyor ama n&d markasına geçiş yapıcam.İki çeşit gördüm biri mini ırk diğeri orta-büyük ırklar içindi.Orta-büyük ırk için olan mamanın taneleri biraz büyük gibiydi.Benimki rahat yiyebilir mi bilmiyorum.Cocker sonuçta orta bi ırk ama mini ırklar için mamadan alsam sorun olur mu? Burda değişen tek şey büyüklük müdür?

1 CEVAP

sforselin

Köpeklerle ilgili pek bilgim olduğu söylenemez. Ama farmina kendi sitesinde kedi ya da köpeğinizin bilgilerini girerseniz size mama önerisinde bulunuyor. Mesaj atarsanız da yardımcı olurlar. En iyi markanın kendisi cevap verecektir size. Hatta numune de isteyebilirsiniz ama uzun sürebilir onun gelmesi.