Kapalı Tuvalet Kabı

havva00

Kedim 4 aylık kapalı tuvalete nasıl alıştırabilirim? Ve kapalı tuvalet odaya koku yayıyor mu?

4 CEVAP

sforselin

Kapısını biraz açık kullanın iyice alışsın. Sonra kapağını kapatınca da hemen alışıyor. Kokuyu tamamen engeller mi emin değilim ama azaltacaktır. Kumunuzun tozutmamasına dikkat etmeniz gerekecek kapalı tuvalette.

bbeyzvv

kokuyu azalttı ve bizimkiler kumu etrafa çok atıyordu onu büyük ölçüde engelledi benim 2-3 aylık kedilerim kapalıya yapıyordu ilk başta o kabı açık kullanın üstünü çıkarıp sonra o tuvaletini yapınca üstünü takın ve onu kuma sokun koklasın orayı alışır zamanla

havva00

Teşekkür ederim

alabalik32

Benimkide 5 aylik girerken iyi cikarken zorlaniyor. Bende kapagi cikardim. Kapak kullanissiz bence.