Derisinde Döküntü(?)

findij

Köpeğimin derisinde böyle bir bölge var, başka bir yerinde göremedim neden olabilir bu?

3 CEVAP

zibityus

güvenilir bir veterinere danışmanız en doğrusu olur.

GamzeUmucu

Resim çok anlaşılmıyor ama söylediğinize benzer bir durumu bizde yaşadık arka bacağında nohut büyüklüğünde bir dökülme meydana geldi veterinere götürdüm baticon sürmemi tavsiye etti bir süre kullandım 1 ay gibi bir zamanda tekrardan tüyleri çıktı

AnneRoss

Köpeğinizin tasmayla ilgili bir sorunu var mı ? Tasmanın olduğu kısmı kaşımaya çalışmış sa olabilir kurtulmak amacıyla.