Yaş Mama

Sk03

Kedime 2 günde bir 100gmlık yada 85grmlık yaş mama veriyorum azaltmalı mıyım
Purima hills ve whiskas veriuorum

6 CEVAP

sforselin

Mamaların kalitesini arttırıp sıklığını azaltmanız daha iyi olur gibi geldi.

kubraerdeem32

benim kedim çok sevıyor haftada bir veriyorum. 1 paketi pazartesi cuma gününe ayırıyorum yarım verdıgımde daaha iyi oluyor öok sık ve cok fazla vermeyın

Beyzaeren

Bence bu kadar sık yaş mama vermemelisiniz. Veteriner bey bize haftada en fazla iki kere ve ödül olarak güzel bir hareketi sonucu vermemiz gerektiğini söyledi. Size de tavsiye ederim.

bbeyzvv

ben büyük kutu kullandığımfan 2 gün gidiyor 2 gün veriyorum daha sonra 2-3 gün ara veriyorum
verdiğiniz mamalar kötü özellikle whiskas çok zararlı

zeynepakar47

tam kararında veriyorsunuz, aynen devam edin.

Haftada 1-2 daha iyidir.
Ayrıca whiskas mama kullanmayın lütfen. Sokaktaki canlara bile...