Taze Mama

whoouw

Arkadaşlar yanlışlıkla mamanın paketini fazla açtım ve yapışkanlı kapatma yerini aştım. Köpeğim yaklaşık 2 ayda bitirir bu paketi. Bayatlamaması için ne yapmam gerek nasıl saklayayım?

3 CEVAP

Gelyahron

Marketlerde şarküteri ürünlerinin konulduğu poşetlerden temin edip, aldığınız mamayı kullanacağınız miktarlara göre bölebilirsiniz

Ozge00

Kavanoza koyabilirsiniz

yusufsaygin2

Mamanın ağzını mandallar ile kapatabilirsin, hava almayan poşetlere koyabilirsin vs. ben aroması falan kaçmasın diye kendi orijinal paketinden çıkarmadan mandallıyorum.