3 4 Saatlik Bir Yere Gittiğinizde Balkonunuzu Açık Bırakıyor Musunuz

EnfalSena

Balkonumun kapısı sineklikli

13 CEVAP

ZehraBulutt

Ben metal sineklik olmasına rağmen güvenip de açık bırakmıyorum sadece bir camın sinekliği pencereye vidalı açılmıyor onu açık bırakıyorum kısa süreli bir yere gittiğimde.

Ozge00

Hayir ben yinede guvenemiyorum

Xsevvaloztrk

Yırtma ihtimali var açık bırakmamak en doğrusu belli olmaz kedi sonuçta.

mirayilgi

bırakmıyorum bizimki de balkon aşığı ama dışarıya olan ilgisi bambaşka ve kaçmaya kalktığı çok oldu

ben sineklik+fileye rağmen bırakıp gidemiyorum ya da açık bırakıp uyuyamıyorum. ne kadar güvenli olursa olsun, görmem gerek gibi hissediyorum

lilaaaasu

Ben giderken evin zıt yerlerindeki iki balkonu açıyorum oranın kapılarını kapatıyorum orası güzel esiyor kedim de çok seviyor

bbeyzvv

ben açık bırakıyorum çünkü kedilerim balkon aşığı ve günlerinin %80ini balkonda geçiriyorlar

sforselin

Balkonunuzu filelemeyi bi düşünün derim. Balkonda takılmayı sever kediler.

kittenmommy

Balkonumu kedi filesi ile güvenli hale getirdiğim için geceleri açık bırakıyorum. Bazen gidip izliyor. bir yere giderken tamamen açmıyorum ama camları biraz aralıklı bırakabiliyorum

Selinbuyukcam

Sineklik pek güvenli değil bir çok arkadaşımızın başına istenmeyen olaylar geldi file taktırmanızı öneririm hem içiniz rahat eder havalar çok sıcak olduğu için kedinizde rahat eder ben balkona file taktırdım açık bırakıp gidiyorum işe oda alıstı bu duruma bir sorun yaşamıyoruz

Ayselgns

Hiç bir koşulda açık kalmıyor.

ekin141

ben balkon yerine camları açıyorum hava girmesi ve sıcaktan bunalmaması için her ne kadar tel takılı olsa dahi balkon riskli

hilalgkgl

Her zaman açık kalıyor balkon kapısı, orada durup kuş sesleri dinlemekten keyif alıyor.