Kedim Mama Yemiyor

Keremu

Kedim 4 aylik kuru mama yemiyor anca çok acikinca az bişey yaş mamada vermek istemiyorum ne yapabilirim sutte vermiyorum ishal olur diye

4 CEVAP

cartel1129

hangi mamayı kullanıyosunuz mamayı sevmemiş olabilir deneme amaçlı başka bi mama alın az da olsa bi verin yerse mamasını değiştirin yine yemezse veterinere götürün sağlık problemi olabilir

polo

benim oglum gündüz pek bişey yemez ama gece aralıklarla gidip gidip mamasını bitirir ben gündüz aç dolaşmasın diye ve yaş mama denesin diye kendim hazırlıyorum yaş mamasını küçük porsiyon çıldırıyor yemek için laktozsuz süt alın içim veya pınar marka var iki çorba kaşıgı koyun kendi mamasından bi çorba kaşıgı koyun bir ikitane ödül mamasından kırın içine bi parça malt macum ve üstünede biraz su karıştırın ve verin bakalım begenecekmi....

ozgesahinn

Mamasını değiştirmeden önce birazcık ıslatın yeni alışan kediler gibi bi denesin belki değilik geliyordur, olmadı mamayı değiştirin yaş mamayı da beniö veterinerim haftada iki gün bölerek vermemi tavsiye ediyor ama fazlası zarar onun yerine kendiniz çorba yapın içsin haftada birde yaş mama verirsin alışana kadar

burtex

kesinlikle mamanı değiştir ve veterinemin söylediği bebek kediler için hiç bir yararı olmadığı yaş mamaların çikolata vermek gibi diyor yaş mama için bilginiz olsun