Golosi Mi Brit Premium Mu?

Erica

Golosi mi iyidir
Brit premium mu? Şuan brit premium kullanmıyoruz ancak pancar posası GDO söylentisi çok tedirgin oldum. Golosi de bu tarz içerik görmedim fiyat olarak da bpremiumla aynı gibi. Sizce?

2 CEVAP

Gelyahron

Mama konusu çok tartışmalı bir konu aslında, kullananlar deneyimlerini aktarıyor; mesela biri tüy dökülmesi arttı derken diğer kullanıcı gayet memnun olduğu söylüyor. Mesela kimi yaş mamada çin tarçını zamkı var. Çok zararlı bir madde bu ama alıcısı var ucuz olduğu için. Dediğiniz iki mamayı da kullananlar var ki halen üretimleri devam ediyor. İçerik olarak elbette farklılıklar olacaktır ama buradaki yorumlara tavsiyelere göre almanız daha iyi olacaktır.

Ozge00

Golosi