3 Günlük Kedi

oguzhantk

kedimin 3 günlük yavruları var. hepsi annesinin memesine gidiyor bir tanesi memeden hep uzak. dün gece baya bağırdı. elimizle alıp memeye götürüyoruz ama emmiyor. annesi de yavrusunu yalıyor bakıyor. bir sorun olabilir mi

6 CEVAP

Anonymus552223

Suttozuyla biberon alip verin bence sorun olabilir

Gelyahron

Annesine yalatın, eğer hala tepki yoksa kedi süttozu alıp şırınga ile icirin. İnşallah iyi olur

oguzhantk

annesine uzattım her yerini yaladı falat hepsinden ayrı yatıyor ve kafası sürekli arkaya doğru duruyor. diğer yavrulardan daha soğuk

Gelyahron

Kaç tane Yavrucuk var?

oguzhantk

4 tane

Gelyahron

Maşallah, inşallah hepsinin tüyü kadar ömrü olur ama kedi süttozunu her ihtimale karşı temin edin işe yarayacaktır