Köpeğim Bugün İple Oynarken İpi Yuttu Bişey Olur Mu?

Fndatopuk

Köpeğim bugün iple oynarken ipi yuttu yuttukdan sonra hareketleri durgunlaşdı 2 veteriner aradım süt içirip yürütün belki kusar dedi ama kusmadı diğeri dışkısını gözlemleyin yarına kadar dedi ama beklemek daha tehlikeli bağırsakları tıkanabilir ne yapmam gerek

4 CEVAP

ZehraBulutt

Minderin ipini mi yuttu, ne kadar uzunlukta yuttuğu ip, kısaysa dışkıyla uzunsa kusarak çıkarır, birkaç gün sonra da kusabiliyorlar.

nejadekoldas

Evet. Eğer kısaysa veya orta uzunluksa kakası popişinde kalıp panik yapıpta çıkartabilir o esnada vikleyerek telaşlı şekilde deli danalar gibi popisinde kakasıyla koşucaktır, sizde telaşlanmayın (ben ilk bizimkinin kakası öyle poposunda kaldıgında o telaşlandı diye bende korkudan ağlamıştım da. Yaptığım hataları yapmayın içiniz rahat olsun diye söylemek istedim❤️)

Digol

Dikkat edersiniz kakasından çıkacak mı diye. Eğer çıkmassa veterinere gitmekte fayda var zira çok tehlikeli durumlara sebep olabiliyor

Fndatopuk

Çok teşekkür ederim çıkartır umarım