Köpek İdrarı

Furkanertas

Merhaba bahçemde baktığım 15 aylık erkek alman çoban köpeğim var havladığında bağını açıp idrarinı yapıyo fakat bir günde rahat 6-7 kez yapıyo su içme miktarına gore değişir biliyorum ama bu normal midir?

2 CEVAP

GamzeUmucu

Benim köpeğimde 1 yaşında günde 4-5 kere bazen daha sık çıkıyoruz ve her çıktığımızda yapıyor aşırı su içmiyor.
Yalnız köpeğiniz dişiyse ve kısa zamandır bu şekilde bir durum varsa dişi köpekler dönemi yaklaştığında daha sık çişini yapıyorlar bu sebeptende olabilir.

Scoorpion

Ama Gamze hanım köpeğim erkek diyor siz dışı köpekten bahsediyoruz